Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я

Служба психологічної та правової допомоги ветеранам АТО/ООС "Телефон довіри"

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологіний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.    При Центрі діє служба психологічної та правової допомоги "Телефон довіри" для ветеранів АТО/ООС  та членів їх сімей. Мета діяльності служби - розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких передусім із сільської місцевості.    У прикріпленому файлі наведена інформація щодо діяльності Телефону довіри.

14:22:11 18.01.2022

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко – уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.

13:58:23 21.12.2021

Ключові аспекти реалізації програми "єПідтримка"

Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Якщо ви вакциновані двома дозами і маєте сертифікат у застосунку Дія, то зможете отримати 1000 грн від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме в Дії можна дізнатись за відповідним інтернет-посиланням.

13:32:57 21.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар'єрності. Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

10:13:21 07.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних соціальних послуг має бути простим та зручним – особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.

11:30:36 06.12.2021

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 Великоандрусівською сільською радою  за січень-липень 2021 року зареєстровано колективні договори, угоди та зміни до них

14:25:40 06.08.2021

Призначення пільг та житлових субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу

З 1 січня 2021 року для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговикам потрібно звернутися до відділу соціального захисту населення, за зареєстрованим місцем проживання (або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі - Реєстр), за фактичним місцем проживання за рішенням комісій, утворених органами місцевого самоврядування, з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

11:46:26 22.03.2021