Новий професійний старт: як отримативаучер на безкоштовне навчання?

навчання?

Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання? Якщо ні – читайте уважно.

Ваучер на навчання це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівніунавчальних закладах чи у роботодавця.

Громадяни, які мають професійну-технічнучивищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

Більш детально з умовами отримання ваучераможна ознайомитись у інфографіці.

Консультацію щодо ваучера на навчання та інших послуг служби, Ви, як завжди, можете отримати у будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

Кіровоградський обласний центр зайнятості