ПРИВІТАННЯ

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !

Від щирого серця вітаю усіх Вас з Новим 2022  роком та Різдвом Христовим!

Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.
         Щиро бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
        Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям,  взаєморозумінням   і любов'ю.
         Нехай 2022 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям.
  Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Веселих свят!

З повагою , сільський голова                   Аріф РІЗАЄВ