Заходи соціального захисту населення від безробіття

Заходи соціального захисту населення від безробіття Світловодської міськрайоннної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

протягом січня-березня 2020 року

Ситуація на ринку праці міста та району характеризується постійним попитом на фахівців (7%), на кваліфікованих робітників з інструментом (23%), на професіоналів (6%), на працівників сфери торгівлі та послуг (18%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання (26%).

Станом на 01 квітня 2020 року на обліку в службі зайнятості перебувало 900 безробітних громадян, з яких 62% складали жінки, 31% – молодь віком до 35 років, 43% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, більше ніж кожен п’ятий безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-березня 2020 року статус безробітного мали 1,2 тис.осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в січні-березні  2020 року 453 особи.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2020 року працевлаштовані 101 особа безробітних громадян, рівень працевлаштування безробітних складає 8,6% (по області  14,7%). Також були працевлаштовані 160 громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 189 осіб, зокрема у громадських роботах –48 осіб, рівень залучення безробітних громадян до громадських та інших роботах тимчасового характеру складає 16,2%   ( по області – 14,2%).

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 48 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 4,1% (по області – 7,7%).

Станом на 01 квітня 2020 року кількість вакансій у базі даних Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 74.

У середньому на одну вакансію претендувало 12 осіб, у тому числі серед професіоналів – 29 осіб, серед фахівців – 10 осіб, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 5 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 5 осіб, серед громадян без спеціальної підготовки – 19 осіб, а також серед технічних службовців – 57 осіб.

Станом на 01 квітня 2020 року 702 особи отримували допомогу по безробіттю.