A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоандрусівська громада
Кіровоградська область, Олександрійський район

Заходи соціального захисту населення від безробіття

 

Заходи соціального захисту населення від безробіття Світловодської міськрайоннної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

 протягом січня-березня 2020 року   

 

Ситуація на ринку праці міста та району характеризується постійним попитом на фахівців (7%), на кваліфікованих робітників з інструментом (23%), на професіоналів (6%), на працівників сфери торгівлі та послуг (18%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання (26%).

Станом на 01 квітня 2020 року на обліку в службі зайнятості перебувало 900 безробітних громадян, з яких 62% складали жінки, 31% – молодь віком до 35 років, 43% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, більше ніж кожен п’ятий безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-березня 2020 року статус безробітного мали 1,2 тис.осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в січні-березні  2020 року 453 особи.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2020 року працевлаштовані 101 особа безробітних громадян, рівень працевлаштування безробітних складає 8,6% (по області  14,7%). Також були працевлаштовані 160 громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 189 осіб, зокрема у громадських роботах –48 осіб, рівень залучення безробітних громадян до громадських та інших роботах тимчасового характеру складає 16,2%   ( по області – 14,2%).

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 48 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 4,1% (по області – 7,7%).

Станом на 01 квітня 2020 року кількість вакансій у базі даних Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 74.

У середньому на одну вакансію претендувало 12 осіб, у тому числі серед професіоналів – 29 осіб, серед фахівців – 10 осіб, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 5 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 5 осіб, серед громадян без спеціальної підготовки – 19 осіб, а також серед технічних службовців – 57 осіб.

Станом на 01 квітня 2020 року 702 особи отримували допомогу по безробіттю.

           

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь