Які документи необхідні для реєстрації в центрі зайнятості?

Більшість центрів зайнятості повертаються до звичного режиму роботи та відновлюють особистий прийом безробітних. Протягом останніх карантинних місяців для реєстрації в службі зайнятості достатньо було заповнити лише дві заяви та надіслати їх на електронну пошту центру зайнятості. Нагадуємо, що громадяни, які реєструвалися онлайн, повинні взяти з собою на запланований особистий прийом до кар’єрного радника оригінали документів. Яких саме? Ось перелік:

 • паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України
 • облікова картка платника податків
 • трудова книжка (цивільно-правовий договір або документ, який підтверджує період зайнятості)
 • диплом або інший документ про освіту
 • військовий квиток (у разі потреби)

Більш детально за посиланням: https://is.gd/WfOF8H

Якщо у вас є питання – телефонуйте. Деталі за номером «гарячої лінії»: 0 800 50 99 66

 

 

 

Відбулися ЗМІНИ:  З 16 липня діє оновлений порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

 

Представникам бізнесу:  З 16 липня діє оновлений порядок

 

Допомога по частковому безробіттю на період карантину: відбулися зміни

 

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2020 р. № 600 внесені зміни до порядку надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Завдяки змінам допомогу тепер можуть отримати нові групи працівників, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, а саме:

 • працівники, які отримують оплату часу простою відповідно до ст. 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);
 • працівники, які перебувають у відпустці без збереження зарплати відповідно до п. 3-1 ч. 1 ст.25 та ст. 26 Закону України «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію).

Окрім того, в новій редакції порядку передбачено подання окремих відомостей роботодавцями та фізичними особами-підприємцями, що не використовують найману працю:

 • для прийняття рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину (додатки № 1 та № 2 до порядку);
 • для перерахування коштів на поточний рахунок фізичній особі-підприємцю, яка є застрахованою особою, або роботодавцю для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину (додатки № 4 та № 5 до порядку).

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

Роботодавцям Кіровоградщини пропонують позмагатися за звання найкращого

 

З метою заохочення роботодавцiв до збереження дiючих та створення нових робочих мiсць, пiдвищенняефективностi використання робочої сили та виробництва у цiлому, виробництва конкурентоспроможної продукцiї, робiт (послуг) у нинішньому роцi проводять конкурс на звання «Кращий роботодавець року».

Активним учасником проведення конкурсує Кiровоградський обласний центр зайнятостi: представник служби зайнятості Кіровоградщини є членом міського організаційного комітету з проведення конкурсуна звання «Кращий роботодавець року».

Участь у конкурсi можуть узяти великi, середнi та малiпiдприємства, установи, органiзацiїусiх форм власностi.

Переможцiв конкурсу визначать за номiнацiями серед суб'єктiв господарювання з середньооблiковоючисельнiстюпрацiвникiв:

 • до 20 осiб;
 • вiд 21 до 100 осiб;
 • вiд 101 до 500 осiб;
 • вiд 501 до 1000 осiб.

Останнім терміном прийому матеріалів на участь у конкурсі є 01 серпня 2020 року. Матеріали, подані пізніше цієї дати, не приймаються.

Суб’єкти господарювання-претенденти, які погодились з умовами конкурсу, подають до оргкомітету заявку на участь в паперовому вигляді за підсумками діяльності у попередньому році,.

Претендент надає до оргкомітету всю необхідну інформацію, яка носить відкритий характер і не містить комерційної таємниці та несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.

Переможці будуть оголошені до 01 вересня 2020 року.

 

Довідково: детальнiше з основними критерiями визначення переможцiв конкурсу можна ознайомитися у Положеннi про порядок проведення в областi у 2020 роцi конкурсу на звання «Кращий роботодавець року».

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

Coursera безкоштовно надає безробітним українцям 3800 курсів для навчання

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800  онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує безкоштовно сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: 

інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інш.

Україна є однією з перших країн, де запрацює така ініціатива для 25 тис. безробітних.

Мета ініціативи Coursera - допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для успішного працевлаштування. 

Цікаво? Бажаєте пройти онлайн-курси?

Зареєструватися на навчання можна до 30.09.2020, звернувшись до центру зайнятості (філії) за місцем реєстрації та пройти курси - до кінця 2020 року.

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах від трьох до десяти тижнів, найбільш поширені шеститижневі курси.  

Протягом навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання. Домашні завдання бувають у вигляді тестів, написання творчих завдань чи проектів.

Навчання на Coursera є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Кількість студентів на сайті уже перевищила 10 мільйонів осіб.

Переваги онлай навчання на Coursera:

 • можливість безкоштовного навчання у провідних науковців світу;
 • зручність навчання: дивитись лекції чи робити домашні завдання можна у вільний час чи їдучи в транспорті;
 • можливість пройти навчальний курс зручною для вас мовою;
 • можливість взаємодії між студентами на форумах сайту чи поза ними, зокрема у соціальних мережах;
 • можливість проходження курсів задля розширення світогляду та власного задоволення, отримання нових навичок для відновлення своєї конкурентоспроможності, кар'єрного розвитку;
 • можливість використати сертифікат Coursera під час прийому на роботу.

Шановні клієнти Світловодської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості!

Якщо Вас зацікавила ця інформація, зверніться, будь ласка, до свого кар’єрногорадника  або до фахівців   з профорієнтації  за телефоном 7-25-53.

 

 

Звільнення: де, як і коли роботодавець повинен виплатити розрахункові кошти

Згідно статті 116 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Відповідно статті 117 КЗпП України в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 КЗпП України, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про оплату праці» (далі – Закон) суб’єкти організації оплати праці не мають права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами і колективними договорами.

Згідно частини четвертої статті 24 Закону виплата заробітної плати здійснюється за місцем роботи.

Відповідно до вимог частини п’ятої статті 24 Закону за особистою письмовою згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків, поштовими переказами на вказаний ними рахунок (адресу) з обов’язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця.

Виходячи з вищевикладеного, у разі виплати заробітної плати працівнику після його звільнення виплата заробітної плати проводиться за місцем роботи, а у разі наявності особистої письмової згоди працівника – через установи банків, поштовим переказом на вказаний ним рахунок (адресу), з обов’язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця.

 

Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості

Офіційне сумісництво: на Кіровоградщині вільними є 45 вакансій з неповною зайнятістю

Мешканцям Кіровоградщини пропонують близько 50 вакансій з неповною зайнятістю

Де мешканцям Кіровоградщини знайти офіційний підробіток?

 

Традиційний робочий день починається о 9-й ранку і закінчується до 18.00. А що робити, якщо ранок зайнятий вихованням дитини, навчанням, роботою на півставки чи іншими потрібними та важливими справами? Або ж отримуваних на основній роботі коштів не вистачає і Ви шукаєте додаткову можливість підзаробити? У таких випадках пропонуємо розглянути варіанти офіційного працевлаштування на неповний робочий час.

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 45 вакансій з неповною зайнятістю. Це професії лікарів різних профілів, сестер медичних, соціальних робітників, листонош, охоронників та ін.

У залежності від кількості робочих годин, стажу роботи претендента та специфічних умов підприємства, своїм підлеглим, які працюватимуть на неповну ставку  роботодавці Кіровоградщини пропонують від 1043 до 4149 грн на місяць.

Вакансії представлені уКропивницькому (31 вакансія),Олександрійському (6 вакансій), по 3 вакансії у Знам’янськомута Маловисківському районах тапо 1 вакансії уГолованівськомуі ПетрівськомурайонахКіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вакансії з неповним робочим часом у Кіровоградській області

Посада (назва)

Роботодавець (назва)

Заробітна плата

Завдання та обов'язки / Характеристика вакансії

Благовіщенський район

Акушерка

Центр первинної допомоги

4 173,00

Здійснює професійну діяльність під керівництвом фельдшера. Веде амбулаторний прийомвагітних, гінекологічних хворих, надає первинну медичну допомогу цим категоріям населення вдома. Веде медичну документацію.

Бобринецький район

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу

Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області

3 200,00

Працювати вчителем історії. Проведення навчальних занять, участь у виховній роботі з учнями, участь у заходах закладу та у методичній роботі.

Працювати на 0,5 ставки.

Оператор пральних машин

Чарівненська сільська рада

2 086,50

Прання білизни, прасування; прання м'якого інвентарю в дитячому садку «Ромашка» с. Чарівне.

Працювати на 0,5 ставки

Голованівський район

Укладальник-пакувальник (2 вакансії)

ТОВ «Вересень Плюс»

1 862,00

Робота в магазині у смт Побузьке. Фасування-пакування товарів. Режим роботи: 20 годин на тиждень,півставки (0,5 зміни).

Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку)

Добровеличківський район

Лікар-рентгенолог

Добровеличківська ЦРЛ

4 200,00

Проведення кваліфікованого рентгенологічного обстеження хворим з метою поставлення своєчасного і вірного діагнозу.

Долинський район

Швачка

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району

4 173,00

Виконує пошив та ремонт одягу одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам в приміщенні територіального центру та на дому, ведення журналу замовлень, складання помісячних та щоквартальних звітів. Неповний робочий час на 0,75 ставки. Оклад 1440,75 грн., заробітна плата з доплатою 3129,75 грн.

Знамянський район

Секретар-друкарка

Знам'янський дитячий будинок-інтернат ІІІ - ІV профілю

2 086,00

Виконує технічні функції, що охоплюють забезпечення та обслуговування роботи керівника підприємства або його підрозділів; одержує необхідні керівникові відомості від підрозділів або виконавців, викликає за його дорученням керівників підрозділів, організовує телефонні переговори керівника, приймає і передає телефонограми.

Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Лікар-терапевт

Знам'янський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання терапевтичної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Лікар-психіатр

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання психіатричної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Продавець-консультант

ФОП Леонова Наталія Андріївна

2 086,00

Магазин «Модістка» за адресою: м. Знам'янка вул. Привокзальна, 1. Торгівля текстильними виробами та фурнітурою. Надання консультацій покупцям та продаж товарів непродовольчої групи.

водій автотранспортних засобів

ФОП Лімборська Олександра Дмитрівна

2 087,00

Автомобіль RenaultTrafic, перевезення товарів до торгових точок, наявність прав категорії В, С, Д.

Кіровоградський район

Озеленювач

Інгульська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

2 990,00

Прибирання доріжок, газонів, клумб від листя, сміття та снігу, посипка доріжок піском вручну, полив насаджень, обрізка дерев, підготовка ґрунту, посадка насаджень, виконання підсобних допоміжних робіт. Працювати на 0,5 ставки з 9-30 до 13-30, вихідні-субота, неділя.  Без вимог до стажу роботи. Безоплатна доставка на роботу та з роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Керівник гуртка

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Теремок»

2 693,00

Вміння організовувати дитячий колектив. Проведення занять з англійської мови або хореографії. Працювати на 0,625 ставки. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Без вимог до стажу роботи.

Керівник фізичного виховання

2 693,00

Проведення занять з фізичного виховання. Працювати на 0,6 ставки. Можливо працювати за сумісництвом. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Без вимог до стажу роботи.

Прибиральник службових приміщень

ПП «Осмос-Буд»

1 050,00

Прибирання офісних приміщень, сходових клітин, місць громадського користування (загальна площа 259 кв. м). Працювати на 0,25 ставки з 8-00 до 10-00. Без вимог до стажу роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Бухгалтер

Представництво «КімакрАемЛтд»

4 200,00

Оформлення та виплата по лікарняним листам. Працювати на 0,5 ставки, можливо за сумісництвом. Стаж роботи за спеціальністю від 1 року. Знання пк, програми «1-с бухгалтерія». Обов'язково знання «Мedoc».

Начальник відділення зв'язку

Кіровоградська дирекція ПАТ«Укрпошта»

3 944,00

Начальник відділення поштового зв'язку с. Созонівка Кропивницького району. Надання універсальних та інших фінансових послуг поштового зв`язку. Вміння працювати з грошовою готівкою, знання ПК, касового апарату. 4-денний робочий тиждень 9 годин в день. Без вимог до стажу роботи.

Електрогазозварник

КЗ«Міська Лікарня №2 ім. Святої Анни М. Кропивницького»

2 087,00

Виконання необхідних робіт для потреби лікувального закладу згідно наряду-допуску на зварювальні роботи. Працювати на 0,5 ставки. Стаж роботи за професією від 1 року. Знати: марки, сортимент, умови зберігання і підготовки до використання зварювальних робіт, технологію зварювання, режим зварювання в залежності від матеріала. Можливе працевлаштування осіб з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу

ЗОШІ-ІІступенів № 7 ім. О. С. Пушкіна Міська рада міста Кропивницького Кіровоградської Області

2 227,00

Вчитель хімії та біології 5-9 класів. Без вимог до стажу. Працювати на 0,5 ставки-13 годин. Заробітна плата 2227+надбавки за категорію та стаж.

Акумуляторник

Комунальне некомерційне підприємство «Об'єднане автогосподарство медичних закладів Кіровоградської області»

2 087,00

Приймати на зарядку і ремонт акумуляторні батареї, уміти проводити середній ремонт і технічний огляд зарядних пристроїв. Працювати на 0,5 ставки з 8-00 до 12-00. Стаж роботи за професією від 1 року.

Прибиральник службових приміщень

ПП«Компанія Росток-Агро»

2 100,00

Прибирати службові приміщення. Працювати на 0,5 ставки з 8-00 до 12-00. Без вимог до стажу роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Прибиральник територій

Підприємство «Коопринок»Облспоживспілки

3 130,00

Прибирання виробничих приміщень центрального ринку. Неповний робочий день - 5 годин: з 15-30 до 21-00, обідня перерва 30 хвилин (0,75 ставки). 6-денний робочий тиждень. Вихідний день за графіком. Без вимог до стажу роботи. При прийомі на роботу проходження медичного огляду та оформлення санітарної книжки за власний рахунок. Заробітна плата 3130 грн + доплата за роботуу вечірній час.

Маловисківський район

Налагоджувальник зварювального й газоплазморізального устаткування

Новокостянтинівська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

6 551,00

Наладканапівавтоматів зварювальних машин для дугової контактної зварки.Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Практичний психолог

Відділ освіти Маловисківської РДА

3 700,00

Практичний психолог. Мар'янівська ЗШ I-III ст.

Практичний психолог

Відділ освіти Маловисківської РДА

3 700,00

Практичний психолог. Хмелівське НВО.

Головний бухгалтер

Маловисківська районна лікарняна каса

4 180,00

Ведення первинної бухгалтерії подання звітності.

Стосовно вакансії звертатися до Ніни Іванівни тел. 0995159259.

Фахівець із соціальної роботи

Маловисківське районне управління соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді

2 792,00

Надання соціальних послуг сім’ям, особам ,що опинились в складних життєвих ситуаціях. 0,75 ставки.

Сестра медична

Лозуватська сільська рада

2 086,00

Надання медичної допомоги вихованцям ДНЗ «Калинка».

Олександрійський район

сестра медична

Приютівська селищна рада

2 100,00

Медичне обслуговування вихованців  в дитячому садку «Світлячок». Наявність санітарної книжки. Звертатись за телефоном до завідуючої ДНЗ - Шевченко Юлії Вікторівни: тел. 0962733127.

лікар-інфекціоніст

Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад-дитяча міська лікарня

4 351,60

Лікар-інфекціоніст дитячий, надання швидкої та невідкладної медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями в лікарні, мати санітарну книжку.

Петрівський район

електрогазозварник-врізальник

Олександрійське управління по екслуатації газового господарства

3 000,00

Виконання зварювальних робіт під час знімання та встановлення побутових газових плит, вирізання та вибивання отворів в діючих газопроводах.

Практичний психолог

ВолодимирівськийДНЗ«Малятко»

2 200,00

Надання психологічної допомоги дітям, батькам та працівникам закладу.

Світловодський район

Лікар-терапевт

Власівський пансіонат для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням

2 388,40

Прийом  підопічних, призначення ліків, робота з історіями хвороби, складання звітів. графік роботи з 8-00 до 12-00.