Фото без опису

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

СВІТЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від  " 04  "      березня   2020 року                                                            №  14 - гр

с.Велика Андрусівка

                                                   

Про чергування керівництва

та працівників виконавчого комітету

сільської ради з 07 по 09 березня 2020 року

 

             Відповідно до   постанови Кабінету Міністрів України  від 10 квітня 2013 року № 254 «Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних ситуацій» та статті 73 Кодексу законів про працю України, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03.03.2020 року № 1-аг :

 1.Затвердити графік чергування керівництва та працівників виконавчого комітету сільської ради з 07 по 09 березня 2020 року. (додається).

     2. Секретарю сільської ради надати організаційному відділу апарату облдержадміністрації графік чергування  керівництва та працівників виконавчого комітету сільської ради з 07 по 09 березня 2020 року.

        3.Забезпечити оперативне чергування відповідальних чергових сільської ради.

      4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника сільського голови В.Туманова.

   

Сільський  голова                                                                     Н.Іващенко

 

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

СВІТЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від   11 березня  2020 року                                                        №   15  -гр

 

с.Велика Андрусівка

 

Про організацію та  проведення у 2020 році на території Великоандрусівської сільської ради

місячника чистоти та благоустрою

 

         На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», керуючись ст.  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення утримання території сільської ради у належному стані, її санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

           1.Оголосити з 01 квітня 2020 року по 01 травня 2020 року на території Великоандрусівської сільської ради місячник чистоти та благоустрою.

          2. В рамках проведення Українського Дня навколишнього середовища провести на території Великоандрусівської сільської ради місячник чистоти та благоустрою.

         3.Керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.

          4. Розробити  План заходів  з підготовки та проведення на території Великоандрусівської сільської ради місячника чистоти та благоустрою.

          5. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  сільського голову  Іващенко Н.І.

 

 

Сільський голова                                                                                Н.Іващенко

 

Фото без опису

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

СВІТЛОВОДСЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Від  17 березня   2020 року                                                     №   17- гр

с. Велика Андрсівка

Про запровадження карантину та

запобігання поширенню на території

Великоандрусівської  сільської ради ОТГ

корона вірусу COVID– 19

 

 

            Відповідно до Конституції України, п.20 ч.4 ст. 42, ч.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID– 19, спричиненої корона вірусом SARS- CoV-2», із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України  від 16 березня 2020 року № 215, виконання завдань визначених Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 32, та з метою запровадження карантину та запобігання поширенню корона вірусу COVID – 19на території  Великоандрусівської  сільської ради ОТГ:

  1. На час дії карантину з 17 березня по 03 квітня 2020 року (за потреби протягом карантинного протиепідемічного режиму ) запровадити на території Великоандрусівської сільської ради ОТГ такі заходи:

           1.1.  Скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Великоандрусівської сільської ради ОТГ, обмеживши відвідування адміністративних будівель.

1.2. Утриматись від проведення щотижневих нарад, засідань дорадчих, консультативних органів, утворених при виконавчому комітеті сільської ради, семінарів, конференцій та інших заходів. Допускається проведення заходів (засідань, нарад, комісій, тощо), які прямо передбачені законом, із залученням мінімально можливої кількості осіб.

             1.3.  Рекомендувати громадянам оформляти звернення письмово та направляти поштоюабо направляти електронною поштою (відповідне оголошення розмістити на дошках оголошень, на веб-порталі сільської ради).

             1.4.  Зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Великоандрусівської  сільської ради ОТГ - будинків культури, клубів, бібліотек, майданчиків, у тому числі спортивних, стадіонів, закладів громадського харчування, барів, кафе, усіх магазинів, крім продуктових, господарських та аптек, до особливого розпорядження сільського голови та скасування обмежувальних заходів.

            1.5.  В усіх закладах торгівлі передбачити перерви з метою проведення  поточних прибирань та дезінфекції, провітрювань приміщень не менше ніж кожні три години по 15-20 хв., забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та обмежити кількість відвідувачів одночасно до 5 осіб.

            1.6.  Керівникам структурних підрозділів сільської ради, підприємств, установ, організацій проводити роз’яснювальну роботу серед населення та працівників, щодо обов’язкового звернення до лікувальних закладів з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання.

          1.7.Дотримуватись рекомендації МОЗ, щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID – 19на підприємствах та в установах,  щодо організації посиленого дезінфекційного режиму.

          1.8. Здійснювати провітрювання приміщень кожні 2-3 години.

          1.9. Організувати посилений дезінфекційний режим шляхом здійснення вологого прибирання приміщень (зокрема ручок дверей та перил у приміщенні) з дезінфекційними засобами двічі на день.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                     Н.І. Іващенко