Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі - Декларація) автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті (приватна частина) в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі - Збір) з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого С>К.-коду за кодом платежу ПОШОО.

При скануванні СЖ-коду на смартфоні користувача автоматично відкривається мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати Збору.

У разі якщо платником була змінена адреса відповідно до «Звітної нової» або «Уточнюючої» Декларації платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми Збо$у.

В Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника.