№ 799 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га гр. Роззувайло Антоніні Юріївни за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Автомобіліст» ( ділянка №277, №286 )

№ 800 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га гр. Оятіну  Євгенію Володимировичу за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Автомобіліст», ( ділянка №155, №186)

№ 801 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га гр. Ткачу  Миколі Івановичу за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Автомобіліст» , ( ділянка №153, №184)

№ 802 Про надання дозволу  на розроблення  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки загальною площею 25,6000 га за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ «Росинка»

№ 803 Про надання дозволу гр. Подплєта Івану Петровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) із загальної площі 5,4000 га  в контурі № 85 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоандрусівської сільської ради  Світловодського району Кіровоградської області.

№ 804 Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельноїділянки для індивідуального садівництва загальною площею 0,1200 га за адресою: вул. Гагаріна,57, с. Велика Андрусівка,Світловодський район,Кіровоградська область Алексеєнку Андрію Григоровичу

№ 805 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0600 га гр. Спільник Валентину Володимировичу за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Керамік» ( ділянка №363 )

№ 806 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництваорієнтовною площею 0,1200 га гр. Зубовій Надії Анатоліївні за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Автомобіліст»,  ( ділянки №188, 190 )

№ 807 Про надання дозволу  на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництваорієнтовною площею 0,0500 га гр. Лактіонову Володимиру Анатолійовичу за адресою: Кіровоградська область,Світловодський район,СТ  «Автомобіліст», ( ділянка №245 )