Світловодська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє що, відповідно до пункту 30 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» та пункту 3 частини другої статті 6 Закону України «Про адміністративні послуги», починаючи з 14 січня ц.р. змінився режим роботи Центру обслуговування платників Світловодської ДПІ (далі – ЦОП) в умовах карантину, а саме:

з понеділка по четвер (включно) ЦОП працює з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з перервою на обід з 12 год 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

у п’ятницю ЦОП працює з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв. з перервою на обід з 12 год 00 хв. до 12 год. 45 хвилин.

субота, неділя – вихідний.

Технічні перерви для санітарної обробки здійснюються щогодини на 10-15 хвилин.

Вся вхідна кореспонденція, у тому числі заяви на отримання послуг, приймаються виключно через скриньку для кореспонденції, через поштовий зв’язок або через режим «Листування з ДПС» ІТС «Електронний кабінет».

Телефон ЦОП Світлоіводської ДПІ -  (05235) 71603.

Світловодська ДПІ Головного управління

ДПС у Кіровоградській області