Про обмеження відвідування кладовищ у поминальні дні.

Відповідно до статей 30,40,41 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 32 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб», Протоколу комісії  ТЕБ та НС Великоандрусівської сільської ради  від 20 квітня 2021 року №3   та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров'я  громадян та запобігання поширенню на території Великоандрусівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 заборонити перебувати  в місцях перебування массового скупчення людей  та закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил  та забезпечення на відстані між присутніми не менше 1,5 метри.