Повна назва установи:  сільський клуб с. Нагірне Великоандрусівської сільської ради

Поштова адреса: Кіровоградська обл., Світловодський район, с. Нагірне, вул. Буйна, 1

Завідувач клубом: 

Графіки роботи: 

                Клуб: ВТ.- СБ.  з 08.00 до 17.00; обідня перерва з 12.00 до 13.00

              

        СЕЛО МОЄ КОЛИСКА МОГО РОДУ

Нагірне — село в Світловодському районі Кіровоградської області. Населення становить 356 осіб. Орган місцевого самоврядування — Великоандрусівської обєднаної територіальної громади.   Село Нагірне з одного боку не зовсім і село, а частина затопленого водами Кременчуцького водосховища колишнього районного центру Новогеоргіївськ. 1939 року Новогеоргіївський район увійшов до складу новоствореної  Кіровоградської області.

 Село безпосередньо причетне до славної історії Крилівського куреня Запорізької Січі. Саме Крилів було єдиним містом Центральної України, яке 400 років тому отримало Магдебурзьке право і вперше святкувало своє «день народження», то ж уся святкова програма носила назву «Крилів — відродження легенди», на високому фаховому рівні проводилася наукова  конференція, перегляд відеороликів учасники та присутні  обмінювалися власними думками та фактами, аби більш точно відтворити хронологію подій. Захід у такому форматі роботи проводився вперше, і учасники краєзнавчих читань вирішили використовувати його й надалі для популяризації краю. У природному рослинному покриві  вздовж берегів є лісові насадження   характеризуються різноманітністю порід. Восени наступає грибна пора. В лісах багато різних видів: білих, маслюків, підосичників, опеньків тощо. У лісах , які до того ж є ще й мисливськими угіддями, водяться козулі, свиня дика, заєць сірий, лисиця, куниця. У водоймищах є такі риби як лящ, короп, сом, товстолобик, карась та ін..Досить багатий видовий склад комах, серед яких зустрічаються види, занесені до Червоної книги України: жук-олень, махаон та мнемозина, та регіональні рідкісні види-турун лісовий, красотіл золотоямчастий.  Також постає дуже гостро інше питання-руйнація берегів.

В  нашому селі живе не багато людей,але ми багаті рукоділлями  : лозоплетіння  Чаусова  Ганна  Прокоповна , вишивання бісером,хрестиком, канзаші, декупаші:  Світлана та Діана Костик, Юлія, Марина, Валентина  Стеценки, Стефанія Березовська, Лідія Шликова, Раїса Бондаренко, учні  2-4 класів  Катерина, Іван, Аліна, Аня Стеценки, художні роботи завыдувача сільським клубом Миколи Стеценка.

В 2016 році  в Україні тривав  конкурс «Неймовірні села України», у якому брало  участь і  наше село  – Нагірне  та увійшло в 10 кращих .

У Нагірному є клуб, бібліотека, медичний пункт і поблизу — скупчення дачних будиночків  кілька баз відпочинку.

Послуги зв'язку в районі надає Центр електрозв'язку № 2 Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» та Світловодський вузол поштового зв'язку Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Розгалужена мережа вуличного освітлення. Об'єкти благоустрою утримуються за рахунок місцевих бюджетів.