№ 271 Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 07 грудня  2017 року №  189  „ Про сільський бюджет на 2018 рік ”.

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 5

№272 Про затвердження Програми цивільного захисту,забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

№ 273 Про затвердження Положення про старосту Великоандрусівської сільської ради

№ 274 Про затвердження Положення про цільовий фонд      сільської ради  об’єднаної територіал

№ 275 Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

№ 276 Про встановлення ставки акцизного податку  для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території Великоандрусівської сільської ради на 2019 рік.

№ 277 Про затвердження ставки земельного податку на території Великоандрусівської сільської ради на 2019 рік

№ 278 Про припинення  права  користування земельними  ділянками

№ 279 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо надання земельної ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» за адресою: с. Велика Андрусівка  Світловодського району  Кіровоградської області

№ 280 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

№281 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власністьшляхом безкоштовної передачі у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства та садівництва.

№ 282 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди

№ 283 Про  продовження терміну дії договору  оренди земельної ділянки ПСРП «Маяк»

№284 Про внесення змін до рішення сесії від 25 квітня  2018 року № 241

№ 285 Про внесення змін до рішення сесії від 01 грудня  2017 року № 174

№ 286 Про внесення змін до рішення сесії від 23 січня  2017 року № 28

№ 287 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність для будівництва жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства та садівництва

№ 290 Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої позачергової сесії восьмого скликання Великоандрусівської сільської ради від 17 травня 2018 року№ 245.

№292 Про дострокове припинення повноважень старости та звільнення в.о. старости Воропаєва В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту змлеустрою щодо відведення земельної діляни в оренду для розміщення, будівництва. експплуатації і обслуговування обєкту альтернативної енергетики (електростанції з використання енергії вітру)