ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки, опікуни/піклувальники бажаючі оздоровити дитину в таборах, з числа:

(дитину-сироту/дитину, позбавлену батьківського піклування/; дитину з інвалідністю; дитину, батьки якої загинули від нещ.випадку на виробн. або під час виконання служб. об.; дитину загиблого учасника АТО; дитину учасника АТО; дитину з малозабезпеченої сім'ї; дитину з багатодітної сім'ї; дитину, зареєстровану як внутрішньо переміщена особа; рідну дитину батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному ДБСТ або в одній прийомній сім’ї; дитину, взяту на облік службою у справах дітей як таку, що перебуває у складних життєвих обставинах; дитину, одному з батьків якої встановлено інвалідність І або ІІ групи; талановиту та обдаровану дитину; відмінника навчання; дитину працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, інша категорія) .

Пропонуємо звернутись до відділу соціального захисту населення Великоандрусівської сільської ради с. Подорожнє, вул. Миру,6 , тел. 0961606274 або до уповноваженого представника сільської ради.