ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки, опікуни/піклувальники бажаючі оздоровити дитину в таборах, з числа:

(дитину-сироту/дитину, позбавлену батьківського піклування/; дитину з інвалідністю; дитину, батьки якої загинули від нещ.випадку на виробн. або під час виконання служб. об.; дитину загиблого учасника АТО; дитину учасника АТО; дитину з малозабезпеченої сім'ї; дитину з багатодітної сім'ї; дитину, зареєстровану як внутрішньо переміщена особа; рідну дитину батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному ДБСТ або в одній прийомній сім’ї; дитину, взяту на облік службою у справах дітей як таку, що перебуває у складних життєвих обставинах; дитину, одному з батьків якої встановлено інвалідність І або ІІ групи; талановиту та обдаровану дитину; відмінника навчання; дитину працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, інша категорія) .

Пропонуємо звернутись до відділу соціального захисту населення Великоандрусівської сільської ради с. Подорожнє, вул. Миру,6 , тел. 0961606274 або до уповноваженого представника сільської ради.

Шановні жителі громди! Зверніть увагу!

З метою організації надання допомоги населенню у разі критичних проблем з електропостачанням, відсутністю тепло- та водопостачання, мобільного зв'язку та збоїв у роботі мережі Інтернет на території Великоандрусівської територіальної громади створено та розгорнуто роботу 2 Пунктів незламності, які функціонують у цілодобовому режимі за такими адресами :

Звіт про виконання бюджету за 2021рік

Оголошення: Відповідно до ч.5 ст.28 БКУ та п.13 рішення Великоандрусівської сільської ради від 24 грудня 2020 року №21 «Про бюджет Великоандрусівської сільської територіальної громади на 2021 рік» буде здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджету Великоандрусівської територіальної громади за 2021 рік 15.03.2021року за адресою с. Микільське , вул . Паркова 20 о 14,оо год.

УВАГА!!!

Керуючись  Указом Президента України " Про введення воєнного стану в України" №64/2022, Законом України "Про правовий режим воєнного стану", Законом України " Про місцеве самоврядування"  з 25 лютого 2022 року на території Великоандрусівської сільської територіальної громади запроваджується комендантська година з 22:00 до 06:00 ранку. На час запровадження комендантської години забороняється перебування людей у зазначений період доби на вулицях та в інших громадськмх місцях.

УВАГА!!!