Великоандрусівська громада отримала новий шкільний автобус

24 серпня 2021 року Великоандрусівська громада отримала шкільний автобус для потреб учнів  КЗ «Глинське НВО».

Нове придбання - це спеціалізований шкільний автобус моделі “ЕТАЛОН-А08116”.  Він має впізнаване жовте забарвлення, відповідний напис на борту та обмеження максимальної швидкості руху до 70 кілометрів на годину. У салоні автобуса можуть розміститися 28 дітей та 3 дорослих, що їх супроводжують.

Придбати шкільний автобус вдалося спільними зусиллями обласної влади та Великоандрусівської громади. Ще в березні депутати  Великоандрусівської сільської  ради погодили виділення 620 тисяч гривень на співфінансування купівлі шкільного транспорту. Іншу частину коштів виділили з обласного бюджету. Загальна вартість автобуса склала 1 мільйон 614 тисяч гривень.

Придбання шкільних автобусів  має дати більшій кількості дітей можливість навчатись у великих, добре оснащених школах, де працюють добре підготовлені вчителі.