Світловодська  ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  повідомляє,   що Електронний  кабінет  це  зручний безкоштовний сервіс  який працює цілодобово в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та старт - пристроїв з використанням електронно – цифрового підпису будь якого акредитованого центру сертифікації ключів.

  За допомогою даного сервісу платник може переглянути інформацію, яка збирається, використовується та формується податковою службою в процесі обліку платників податків та адміністрування податків, зборів, єдиного внеску. Також, у разі потреби суб’єкт господарювання може отримати документ , який підтверджує стан розрахунків з бюджетом.

  Платники податків можуть провести звірку розрахунків з бюджетом за допомогою Електронного кабінету. Вхід до здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua.

   Крім  того, з впровадженням єдиного рахунка інформація про рух коштів на єдиному рахунку стала доступною платнику в Електронному кабінеті.

 

Також, завдяки цьому сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність та заяви для реєстрації платниками податків окремих податків.