Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує платникам, що з метою використання права на податкову знижку, до завершення 2021 року слід подати декларацію про майновий стан та доходи за встановленою формою. При цьому, на вимогу контролюючого органу та в межах його повноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку. Тому ті громадяни, які зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог ПКУ, або мають право скористатися податковою знижкою, повинні на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.