Дата: 23.07.2018 13:13

18-19 липня Кіровоградським Центром розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми "U-LEAD - з Європою", було проведено дводенний семінар на тему "Формування єдиного освітньо-культурного простору в межах ОТГ: інтеграція послуг та покращення їх якості" на базі Великоандрусівської об'єднаної територіальної громади Світловодського району Кіровоградської області. Метою проведення дводенного семінару з керівництвом об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області є вивчення питання формування єдиного освітньо-культурного простору в межах ОТГ. Учасники семінару ознайомились з питаннями модернізації інфраструктури та застосування інноваційних моделей управління єдиним освітньо-культурним простором, а також мали змогу вивчити досвід модернізації освітніх закладів у Великоандрусівській громаді. Даний семінар сприятиме керівництву об’єднаних громад Кіровоградщини успішно впроваджувати набуті знання в у сфері формування єдиного освітньо-культурного простору та підвищення енергоефективності будівель закладів соціально-культурної сфери.