До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади керівника КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

Дата: 21.07.2020 14:28

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади керівника

КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

21 липня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» щодо перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсної комісії допущено до участі у конкурсі:

ЗЗСО

ПІБ

1.

Скопи Сергій Анатолійович

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади керівника

КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

23 липня 2020 року о 10.00 год. відбудеться перевірка кандидатів на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, розв’язання ситуаційного завдання і відкрита презентація перспективного плану розвитку навчального закладу.

Враховуючи продовження дії карантину, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя на заміщення вакантної посади керівника, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Інформація щодо місця проведення тестування, письмового виконання ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку КЗ НВК «ЗШ І-ІІІ СТ.-ДНЗ» ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» кандидатами на заміщення вакантної посади керівнка вище зазначеного навчального закладу

Тестування на знання законодавства України, розв’язання ситуаційного завдання, відкрита презентація перспективного плану розвитку навчального закладу - 23 липня 2020 року о 10.00 год

Місце проведення

адреса

1.

ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

вул. Центральна, 43, с.В.Андрусівка  Світловодського району  Кіровоградської області.