Останнім часом до земельного відділу Великоандрусівської сільської ради звертаються мешканці громади, які питають, чому наразі не видаються дозволи щодо передачі прав оренди земельних ділянок.

Відповідь на запитання громадян стосовно заборони видачі дозволів на оренду земельних ділянок:

Згідно з пунктом 27 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України під час воєнного стану:

- безоплатна передача земель державної власності у приватну власність , надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

- формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, крім тих, що передаються в оренду забороняється.

- земельні торги щодо передачі прав оренди, емфітевзису, суперфіцію щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної, комунальної власності не проводяться.

Важливо! Ця норма закону діє лише на період воєнного стану!