Прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 405!

Дата: 15.04.2022 14:02

Шановні мешканці Великоандрусівської громади, відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я повідомляє, що Кабінет Міністрів України 5 квітня 2022 року прийняв постанову № 405 "Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення".
        В рамках реалізації проекту право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ мають такі категорії населення:
        - сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;
        - сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.
        Виплата допомоги в рамках реалізації проекту здійснюється додатково незалежно від отримання особами інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням.
     У разі виникнення питань з приводу дії постанови, звертайтеся до відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я за адресою: с. Подорожнє, вул. Миру, буд. 6

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)