Фото без опису

     Шановні мешканці Великоандрусівської громади, відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я повідомляє, що Кабінет Міністрів України 5 квітня 2022 року прийняв постанову № 405 "Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення".
        В рамках реалізації проекту право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ мають такі категорії населення:
         - сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;
         - сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.
        Виплата допомоги в рамках реалізації проекту здійснюється додатково незалежно від отримання особами інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. 
        Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає:
заявку на отримання допомоги шляхом заповнення форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ (register.unicef.org). Після забезпечення технічної можливості заявка на отримання допомоги подається за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія. 
    У заявці зазначається інформація про всіх членів сім’ї, до якої додається документальне підтвердження належності сім’ї до визначених категорій та номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги.
     За результатами розгляду ЮНІСЕФ поданої заявки та перевірки достовірності зазначеної в ній інформації, зокрема щодо належності сім’ї до визначених категорій, на контактний номер телефону надсилається повідомлення про прийняте рішення щодо виплати допомоги.
      Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена сім’ї на місяць, але не більш як для п’ятьох осіб. Виплата допомоги здійснюється одноразово одним платежем із розрахунку на три місяці.
       Розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги. 
      З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням.
     У разі виникнення питань з приводу подачі документів, звертайтеся до відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я за телефоном: 096 160 6274.