Фото без опису

  Шановні мешканці Великоандрусівської територіальної громади, які бажають звернутися за отриманням житлової субсидії, відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великоандрусівської сільської ради інформує. Відповідно до пункту 3 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”: «житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою вразливим споживачам житлово-комунальних послуг - мешканцям домогосподарств, що проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, витрати на комунальні послуги, витрати на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в такому будинку». 

   Враховуючи наведене визначення, для подачі заяви та пакету документів для призначення житлової субсидії, заявник повинен мати документ, який посвідчує особу (паспорт, посвідка або інший, відповідний законодавству документ) на кожного члена домогосподарства, що досягнув встановленого віку, в якому проставлений штамп реєстрації місця проживання особи з повною адресою (з обов’язковим вказанням населеного пункту, вулиці та будинку). Якщо громадянин має паспорт зразка 2016 року (ID-картку), для підтвердження реєстрації місця проживання до паспорту додається форма 13 (довідка про реєстрацію місця проживання), яку можна отримати в уповноваженої особи сільської ради на території кожного старостату громади. У випадку відсутності документально підтвердженого місця реєстрації заявника або члена його домогосподарства, надання житлової субсидії не відповідає діючому законодавству, тобто управління соціального захисту населення Олександрійської РДА матиме чітку юридичну підставу для відмови в наданні субсидії таким заявникам. 

   Мешканці громади, бажаючі отримати житлову субсидію, можуть звернутися до уповноваженої особи сільської ради для подачі необхідного пакету документів. Уповноважені особи ведуть прийом громадян в приміщеннях кожного старостату. Для отримання детальнішої інформації та роз’яснень є можливість звернутись на «гарячу лінію» відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великоандрусівської сільської ради за телефоном 0961606274 або за адресою: с. Подорожнє, вул. Миру, буд. 6.