Ключові аспекти реалізації програми "єПідтримка"

Дата: 21.12.2021 13:32

Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Якщо ви вакциновані двома дозами і маєте сертифікат у застосунку Дія, то зможете отримати 1000 грн від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме в Дії можна дізнатись за відповідним інтернет-посиланням.

З 13 грудня стартував пілот проекту. На першому етапі єПідтримка буде доступна для українців лише в застосунку Дія з 19 грудня. Подати заявку на отримання виплати можна в застосунку Дія в декілька кліків, якщо ви громадянин України, старший 18 років і маєте «зелений» сертифікат у застосунку Дія.

Зверніть увагу, що ця програма реалізується виключно в застосунку Дія. Тому закликаємо не вестися на дії шахраїв, які пропонуватимуть витратити гроші в інших місцях або перевести гроші з картки в готівку. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)