Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Дата: 04.05.2020 10:47

проект рішення  Великоандрусівської  сільської  ради  восьмого скликання:

" Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку  на 2021 рік"

політики у сфері господарської діяльності"  та Методики проведення аналізу

впливу регуляторного акту ,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, сільська рада   повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  – рішення сесії  Великоандрусівської   сільської  ради  восьмого скликання:

" Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку  на 2021 рік"

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному сайті  Великоандрусівської  сільської ради   за адресою:

в розділі " Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому та електронному   вигляді протягом місяця  до  04 червня   2020 року на   поштову адресу: 27520 Кіровоградська область, Світловодський  район, село Велика Андрусівка вул.Центральна, 43  , або електронну адресу сільської  ради:

Email:аndrusivska.sr@i.ua                                                                                                                тел.0961606123

проект рішення  Великоандрусівської  сільської  ради  восьмого скликання:

" Про встановлення ставок та пільг зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2021 рік"

політики у сфері господарської діяльності"  та Методики проведення аналізу

впливу регуляторного акту,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, сільська рада   повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  – рішення сесії  Великоандрусівської   сільської  ради  восьмого скликання:

" Про встановлення ставок та пільг зі сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2021 рік"

проект рішення  Великоандрусівської  сільської  ради  восьмого скликання:

" Про встановлення єдиного податку  на 2021 рік"

політики у сфері господарської діяльності"  та Методики проведення аналізу

"  Про встановлення єдиного податку  на 2021 рік"