Виконавчий комітет Великоандрусівської сільської ради
оголошує про проведення конкурсу
з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені
до проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності
територіальної громади
Великоандрусівської ОТГ,

а саме:

- приміщення зерносховище №2 площею 539,0 кв.м, що розташоване  за адресою : вул. Набережна, 14Б с. Велика Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області

- приміщення площею 286 кв.м, що розташоване  за адресою : вул. Набережна, 14А с. Велика Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області

Мета оцінки - визначення ринкової вартості для цілей приватизації шляхом викупу.

Використання (функція) оцінки  - для приватизації майна шляхом викупу.

Разом зі звітом оцінювач зобов'язаний надати рецензію на виконані роботи.

Конкурсну документацію слід подати до конкурсної комісії Великоандрусівської сільської ради не пізніше за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу, до 15 листопада 2019 року (включно), за адресою: село Велика Андрусівка, вул.Центральна, 43.

2. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурс відбудеться 20 листопада 2019 року о 09.00 за адресою: село Велика Андрусівка, вул.Центральна, 43.

(адмінбудинок Великоандрусівської сільської ради).

Телефон для довідок: 50525