Інформація про роботу із зверненнями громадян у 2019 році

Великоандрусівської  сільської ради

від  30.01.2020 року   №1

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи із зверненнями громадян у  Великоандрусівській

сільській  раді  за  2019 рік

Великоандрусівською сільською радою проводиться постійна робота по виконанню Закону України «Про звернення громадян», забезпеченню виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року  №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розпоряджень голови районної держадміністрації, сільського голови та інших нормативно-правових актів щодо розгляду пропозицій, заяв та скарг громадян.

Всі звернення, які надходять до сільської ради, уважно розглядаються, викладені в них факти перевіряються, за результатами розгляду заявникам надаються своєчасно обґрунтовані відповіді та роз’яснення.

Загальна результативність розгляду питань, порушених у зверненнях, знаходяться на задовільному рівні. Прийом громадян у сільській раді здійснюється відповідно до затвердженого графіку особистих прийомів громадян. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди та інші непрацюючі особи, а також особи, які прибули з місць позбавлення волі, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Надавалася матеріальна допомога на лікування громадянам, які зверталися до сільської ради.

З початку цього  року до сільської ради надійшло 57  усіх звернень, 5 - надійшли поштою, 13 - на особистому прийомі, 39 – через органи влади. Вирішено позитивно – 17 звернень, відмовлено у задоволенні – 8, дано роз’яснення - 32. У порівнянні з минулим роком кількість звернень зменшилося  на 56.

У зверненнях громадян порушені  питання, що стосуються:

- комунального господарства – 11 звернень;

- соціального захисту населення – 16 звернень;

- аграрної політики і земельних відносин – 5 звернень;

- транспорт і зв’язок – 3 звернення;

- охорони здоров’я – 4 звернення ,

- праця і заробітна плата – 2 звернення;

-  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку -1 звернення

• освіти, наукової діяльності – 3 звернення,
  • культура та культурна спадщина 1 звернення;
  • діяльності органів місцевого самоврядування 10 звернень .

З усіх звернень, що надійшли до сільської ради:

за категоріями звернень:

• 3 учасники бойових дій;
    • 6 звернень від осіб з інвалідністю та учасників війни;
    • 1 звернення  від одинокої матері;

-1 учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

•   133 звернення від представників інших соціальних груп

за соціальним станом авторів звернень:

-15 звернень від осіб похилого віку і пенсіонерів;

-1 звернення від робітників;

- 1 звернення від селянина;

• 3 звернення від працівників бюджетної сфери;

інші категорії – 124 звернення.

за суб’єктом :

-55 індивідуальних звернень;

• 2 колективних звернень.

Матеріали, що стосуються розгляду звернень, формуються у справи у відповідності до інструкції з діловодства за зверненням громадян, затвердженої  постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.